טוען אירועים

 

טור עולמי חדש במלאות 100 שנה לעמליה רודריגז

"אחת לדור נולדת זמרת כזו!"
(The Times)

Mariza, הזמרת הפורטוגלית הגדולה ביותר בעשורים האחרונים.

מי שנחשבת בצדק ליורשת של עמליה רודריגז האגדית – מגיעה לקונצרט אחד בישראל עם המופע החדש שלה שכולו שיר אהבה למלכת הפאדו והסמל התרבותי והלאומי של פורטוגל – עמליה רודריגז הזמרת והשחקנית שהשנה מלאו 100 שנים להיוולדה.

הקריירה המוזיקלית של מריזה כוללת עשרות תארים והישגים, ביניהם מועמדות לגראמי, זכיה בתואר "האמן האירופאי הטוב ביותר במוזיקת עולם", מכירותשל מעל מיליון עותקים מאלבומיה, שיתופי פעולה חוצי יבשות (סטינג, ג'ילברטו ג'יל, רנה פלמינג) והופעות באולמות יוקרתיים ביותר ברחבי העולם (מקנדי סנטר בוושינגטון, קרנגי הול ניו יורק. פלאו דה לה מוזיקה בברצלונה, אולימפיה בפאריז ועוד).

הביוגרפיה היחודית שלה השפיעה על הצבע של שירתה. היא נולדה במוזמביק לאב פורטוגזי ואם מקומיתובגיל 3 עברה עם משפחתה לפורטוגל שם גדלה ברובעים ההיסטורים ספוגי המסורת והאווירה של ליסבון Mouraria ן Alfama. כבר בגיל צעיר חשף אותה אביה לסגנון הפאדו כדי לחבר אותה למקורות הפורטוגלים שלה לצד סגנונות מוזיקלים נוספים כמו בלוז, נשמה, ג'אז ועוד. פאדו (גורל בפורטוגזית) היא מוזיקת נשמה מפורטוגל השרה את הכאב והגעגוע של האדם הפשוט. היא נוגה ונוגעת ומרטיטה לבבות בכל העולם.

"סגנונה היחודי היונק מהמסורת ומחובר להווה, גוון קולה הנהדר לצד ההגשה והפרפורמנס המופלא שלה לא השאירו אפילו אדם אחד אדיש באולם רחב הידיים"
Arts & Entertainment

"הצליל התוסס והנוכחות של מריזה, ביססו אותה כשגרירת הפאדו המובילה בעולם כיום וגם ככוכבת בינלאומית גדולה!"
רנה פלמינג, מגדולת זמרות הסופרן בעולם

אלבומה האחרון MARIZA SINGS AMALIA זכה לשבחי הביקורת והקהל כשהמבקרים משבחים את יופיים של הביצועים לצד עומק המחווה.

בישראל תצטרף אל מריזה תזמורת האופרה הקאמרית עם עיבודים שיעטפו את קולה היחודי כשהיא מבצעת ברגש קלאסיקות של עמליה רודריגז.

עיבודים: הצ'לן והמפיק המוזיקלי המוערך מברזיל Jaques Morelenbaum

מנצח: דורון סולומון

להזמנת כרטיסים

 

Go to Top